Vitajte na stránke  ZahradaJeHra.sk .

                                                               

 

 

Pekná a zaujímavá architektúra Vašej stavby môže   byť zvýraznená zodpovedajúcou sadovou úpravou okolia – záhradou.

Prečo je dobré spolupracovať so záhradným         architektom?V prvom rade preto, aby ste si ušetrili náklady na opravu zle založenej záhrady. Každý strom, ker,kvetina má svoju špecifickú výšku, farbu, tvar.Jedna kvitne na jar, iná neskoro na jeseň,niektorá má nádhernú farbu lístia, iná je zasa najkrajšia, keď už lístie nemá... . Rastliny sú zvláštne a vzácne tým, ako rastú, ako menia farbu,akú pôdu si vyžadujú a nielen to. Oveľa viac musíme pri projekte zhodnotiť!
Projekt záhrady - je aj keď sa to na prvý pohľad   nezdá- dosť náročný. Neuvedomujeme si, že za       všetky projekty platíme. Keď príde na projekt     záhrady, máme pocit, že je to zbytočné.
Vypracovaním kvalitného projektu zabezpečíte       jedinečnosť Vašej záhrady a vyvarujete sa         neodborne zasadeným stromom alebo zlým postupom už pri ich kúpe. Pokrývame všetky činnosti od         projektu až po samotnú realizáciu ako súkromných   tak aj firemných, parkových, verejných či         mestských objektov.

 

                                                                                                                                                                                                        Tešíme sa na spoluprácu a spoločne s Vami vytvoríme jedinečné záhradné dielo – miesto, kde budete a máte právo cítiť sa dobre.
 

© 2010 Daniela Plšková, ZÁHRADA JE HRA
Všetky práva vyhradené
Stránku vytvoril kreatívny tím LemonLion
Prevádzkované v systéme lioWEB - Webová stránka s administračným rozhraním